scrapbook-obrázky

Iveta-IK-autor blogu

31. října 2007 v 18:05
Milí návštěvníci mého blogu.Protože se množí dotazy -kde se ptáte jak se vlastně dají obrázky-koláže-digiscrapbook-udělat-rozhodla jsem se odpovědět tady a trochu nasměrovat ty co to chtějí zkusit.Protože ale už máme s podobně postiženými lidmi diskusi, která se nejen věnuje digiscrapbooku-návodům jak ho vytvořit,programům které na to potřebujete,doplnkům apod.-tak vás chci pozvat za námi na stránky Baby Cafe-do sekce DIGISCRAPBOOK-kde všecko nejdete krok po kroku.A také tam najdete lidi vždycky ochotné vám poradit v začátcích vaší tvorby.Neslibuju vám že první dílka budou vypadat hned tak jak byste si představovali Všecko chce čas a chuť-proniknout do grafického programu,fotek,atd.Ale výsledek který vás potěší za to stojí.
Taky vás zvu na své stránky s Freebie(jak časem zjistíte-jsou to doplnky které slouží k výrobě scrapu)kde si je můžete až proniknete do tajů scrapu stahnout.
Oba odkazy-jak na BC tak na stránky s mými Freebie jsou zde v sekci-oblíbené stránky.
Iveta-IK-Kubivet(můj nick na stránkách BC)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Haverka Haverka | E-mail | 1. prosince 2007 v 15:32 | Reagovat

Zdravím vás. Máte velmi hezké stránky a často na ně nakukuji. Potíž je v tom, že nejsem maminka, ale babička, které se také Vaše věci moc líbí, ale hodně věcí mi uniká, nebo jim nerozumím. Neumím anglicky, nerozumím řadě výrazů, které používáte v diskuzi. Vím, že  v tom nejsem sama. Chodím na kursy U3V na počítače a  vím, že několik seniorek je na tom podobně. Máme fotoaparáty, "trochu" to ovládáme, rády by jsme  vnoučatům udělaly radost, ale nevím jak  nato. Poraďte nám !!! Udělejte občas nějakou maličkou poradnu  pro babičky a prababičky, které se doma nudí a rády by něco hezkého vytvořily. Děkuji předem.......

2 kubivet-IK kubivet-IK | 2. prosince 2007 v 9:16 | Reagovat

Dobrý den:-)

Děkuju za pochvalu mých stránek...Nevím jestli jste jste se dívala jen na diskusi-nebo i sem...

http://www.baby-cafe.cz/modules.php?name=Content&pa=showpage&pid=3

Jsou tam návody jak krok po kroku-jsou tam i nafocené obrazovky PC kde je nakresleno co kdy udělat.Myslím že opravdu každý se tam naučí co potřebuje.Jsou tam vysvětlené pojmy(které opravdu znají ti co dělají ścrapp a používají je)Já sama bych nedovedla vysvětlit líp to co tam daly dohromady holky.

Jinak vám držím palce a obdivuju vás.A určitě se těším že mi ukážete svoje výtvory.Samozřejmě kdyby jste potřebovaly poradit s něčím konkrétním-budu-li vědět-poradím.

Hezký den...

Iveta

3 Janiko1 Janiko1 | Web | 10. ledna 2008 v 19:24 | Reagovat

Máš moc pěkné stránky.Taky se snažím vytvořit nějaké kity ale asi to pořád není ono,vypadá to spíše jako složené rámečky.Ale sem budu ráda chodit nakukovat.Jen tak dál.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.